Informacije

Kalorije v kruhu

Kalorije v kruhu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije v kruhu

Če je na voljo več kot ena meritev, kliknite na serviranje, da izberete druge obroke.

Kalorije za kruh in makrohranila

Vročanje
Kliknite, če si želite ogledati druge enote
KalorijeCarb
(g)
Beljakovine
(g)
Skupna maščoba
(g)
Sob. Maščoba
(g)
Kruh, banana, pripravljen po receptu, narejen z margarino9215.51.230.6
Kruh, boston rjav, konzerviran5512.31.50.40.1
Kruh, koruzakruh, suha mešanica, obogatena (vključuje mešanico za koruzni muffin)11919.723.50.9
Kruh, koruzakruh, suha mešanica, pripravljena8913.622.80.8
Kruh, koruzakruh, suha mešanica, neobdelana (vključuje mešanico za koruzni muffin)11919.723.50.9
Kruh, koruzakruh, pripravljeno po receptu, narejeno z mlekom z nizko vsebnostjo maščob (2%)7512.31.920.4
Kruh, krekiran-pšenica74142.51.10.3
Kruh, jajce8013.62.71.70.5
Kruh, jajce, opečen8914.931.90.5
Kruh, francoski ali dunajski (vključuje kislo testo)8816.62.810.2
Kruh, francoski ali dunajski, opečen (vključuje kislo testo)8616.42.810.2
Kruh, indijski, krompirček s svinjsko mastjo (Navajo)100 gramov33048.36.712.24.6
Kruh, irska soda, pripravljena po receptu1 oz8215.91.91.40.3
Kruh, italijanski7714.22.510.2
Kruh, pokleknite (Navajo)100 gramov19539.54.32.20.4
Kruh, mešano zrno (vključuje polnozrnato, 7-zrno)7113.22.81.10.2
Kruh, mešano žito, opečen (vključuje polnozrnato, 7-zrno)7714.33.11.20.2
Kruh, ovseni otrobi6711.32.91.20.2
Kruh, ovseni otrobi, opečeni7312.43.21.40.2
Kruh, ovsena kaša7613.72.41.20.2
Kruh, ovsena kaša, opečen kruh8314.92.61.40.2
Kruh, pita, bel, obogaten16533.45.50.70.1
Kruh, pita, bel, neobarvan7815.82.60.30
Kruh, pita, polnozrnata pšenica17035.26.31.70.3
Kruh, beljakovine (vključuje gluten)6912.43.40.60.1
Kruh, beljakovine, opečen (vključuje gluten)7713.63.70.70.1
Kruh, bučnica7113.52.50.90.1
Kruh, pumpernickel, opečen7814.82.710.1
Kruh, rozine, obogateni7814.82.21.20.3
Kruh, rozine, opečen, oplemeniten8416.12.41.40.3
Kruh, rozine, neolupljen7814.82.21.20.3
Kruh, zmanjšano kalorični, ovseni otrobi5711.72.30.90.1
Kruh, zmanjšano kalorični, ovseni otrobi, opečeni6813.92.71.10.2
Kruh, zmanjšana kalorija, ovsena kaša6012.32.210.2
Kruh, znižana kalorija, rž5811.52.60.80.1
Kruh, znižana kalorija, pšenica5612.42.60.70.1
Kruh, zmanjšano kaloričen, bel5912.62.50.70.2
Kruh, riževi otrobi6912.32.51.30.2
Kruh, riževi otrobi, opečeni7513.42.71.40.2
Kruh, rž7313.72.40.90.2
Kruh, rž, opečen8115.12.710.2
Kruh, pšenica (vključuje pšenično jagodo)7413.42.61.20.3
Kruh, pšenični otrobi7013.62.510.2
Kruh, pšenični kalčki7413.72.70.80.2
Kruh, pšenični kalčki, opečeni8315.430.90.2
Kruh, pšenica, opečena (vključuje pšenično jagodičje)8014.52.81.20.3
Kruh, bel, komercialno pripravljen (vključuje mehak) kruh drobtine)12022.83.41.50.3
Kruh, bel, komercialno pripravljen, z malo natrija brez soli12022.33.71.60.4
Kruh, bel, komercialno pripravljen, opečen13224.54.11.80.3
Kruh, bel, komercialno pripravljen, opečen, z malo natrija brez soli8315.42.61.10.3
Kruh, bel, pripravljen po receptu, narejen z mlekom z malo maščob (2%)8114.12.21.60.3
Kruh, bel, pripravljen po receptu, narejen iz nemastnega suhega mleka7815.22.20.70.1
Kruh, polnozrnat, komercialno pripravljen7013.12.71.20.3
Kruh, polnozrnat, komercialno pripravljen, opečen7914.73.11.40.3
Kruh, polnozrnat, pripravljen po receptu7914.62.41.50.2
Kruh, polnozrnat, pripravljen po receptu, opečen86162.61.70.2


Poglej si posnetek: PREVIŠE UGLJENIH HIDRATA i INSULINSKA REZISTENCIJA. Kako se oporaviti (Maj 2022).


Komentarji:

  1. Galeel

    the logical question

  2. Mazukree

    Ta loterija?

  3. Nicolas

    it couldn't have been better

  4. Quauhtli

    Očetu bom rekel, naj se od zdaj naprej zaščiti ... varen seks je tisti, ki ne vodi v poroko. Bolje slabo kot nikoli. Kakšen pijanci je to, če naslednji dan ni sramota!

  5. Kazisho

    Po mojem mnenju se zmotite. Pošljite mi e -pošto na PM.

  6. Aesctun

    In all this the matter.

  7. Mell

    How can there be against talent

  8. Woolsey

    Poslal sem prvo objavo, vendar ni bila objavljena. pišem drugega. To sem jaz, turist afriških držav



Napišite sporočilo