Informacije

Kalorije v lososu

Kalorije v lososu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije v lososu

Če je na voljo več kot ena meritev, kliknite na serviranje, da izberete druge obroke.

Kalorije in makrohranila iz lososa

Vročanje
Kliknite, če si želite ogledati druge enote
KalorijeCarb
(g)
Beljakovine
(g)
Skupna maščoba
(g)
Sob. Maščoba
(g)
Losos, atlantski, gojen, kuhan, suh toplote367039.3224.5
Losos, atlantski, gojen, surov362039.421.54.3
Losos, Atlantik, divji, kuhani, suha toplota280039.212.51.9
Losos, atlantski, divji, surovi281039.312.61.9
Losos, chinook, kuhan, suh toplota356039.620.64.9
Losos, chinook, surov354039.520.76.1
Losos, chinook, dimljen159024.95.91.3
Losos, chinook, dimljeni, (lox), navadni3305.21.20.3
Losos, kum, v pločevinkah, brez soli, odcedne trdne snovi s kostmi520079.120.35.5
Losos, kuma, kuhana, suha toplota237039.87.41.7
Losos, chum, odcejene trdne snovi s kostmi520079.120.35.5
Losos, kum, surov238039.97.51.7
Losos, coho, gojen, kuhan, suh toplota255034.711.82.8
Losos, coho, gojen, surov254033.812.22.9
Losos, coho, divji, kuhani, suha toplota247041.77.71.9
Losos, coho, divja, kuhana, vlažna toplota285042.411.62.5
Losos, coho, divji, surovi289042.811.72.5
Losos, roza, v pločevinkah, odcejene trdne snovi s kostmi100 gramov136023.14.80.8
Losos, roza, v pločevinkah, trden s kostmi in tekočino631089.727.47
Losos, roza, konzerviran, brez soli, trden s kostmi in tekočino631089.827.57
Losos, roza, kuhana, suha toplota185031.75.50.9
Losos, roza, surov184031.75.50.9
Losos, sockeye, v pločevinkah, odcedne trdne snovi s kostmi613086.1275.8
Losos, sockeye, v pločevinkah, brez soli, odvaja trdne snovi s kostmi565075.5276.1
Losos, sockeye, kuhan, suh toplota335042.3173
Losos, sockeye, surov48062.40.4


Poglej si posnetek: Арсенал для ловли лосося. Как правильно? С чего начать? (Julij 2022).


Komentarji:

  1. Terrance

    Well, and what further?

  2. Hweolere

    Čudovite, koristne informacije

  3. Arashibar

    Amazing topic, I like it))))

  4. Ngozi

    Vrnimo se k temi

  5. Marisar

    Čisto prav! I like this idea, I completely with you agree.

  6. Niewheall

    Čeden moški! Zapisati!

  7. Roch

    Neprimerljiva tema, zanimivo mi je :)



Napišite sporočilo